Гра Пологи для дівчаток з малятком Хейзел - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Дуже захоплююча гра Пологи для дівчаток з малятком Хейзел – це не просто гра, а унікальна можливість взяти безпосередню участь у підготовчому процесі, який приурочено до приїзду маленького жителя в свій новий будинок. Отже, сюжет гри досить простий з одного боку, але цікавий і захоплюючий з іншого. У його центрі представлена молода, але дуже дружна сім'я – маленька дівчинка Хейзел і її батьки. Вони зустрічають знаменна подія – в їх родині поповнення. У малятка Хейзел з'явився маленький братик, якого назвали Метт.

  Мама тільки сьогодні повернулася з лікарні, її пологи проходили досить важко, тому вона дуже слабка і потребує допомоги і підтримки. Вся надія на доньку, яка, з вашою безпосередньою участю, повинна взяти на себе частину турбот по догляду за братиком. І нехай їй дуже важко звикнути до нової для себе ролі, але вона жодним чином цього не показує, роблячи все від неї залежне, щоб її маленький братик ні в чому не потребував і був постійно оточений теплом, ласкою і турботою.

  А потрібно йому дуже багато, з цим погодиться кожен, хто хоч раз доглядав за братиком чи сестричкою малюка необхідно розбудити вранці, подарувати йому солоденький поцілунок і відразу ж погодувати. Не варто забувати і про переодягання – памперси за дитиною після пологів доводиться міняти дуже часто. Ну а без прогулянки ніяк не обійтися – свіже повітря маленьким дітям дуже корисний. По її закінченні, слід купувати малюка і укласти його спати. І начебто все в цій грі легко і просто, от тільки це враження оманливе. Безперечна перевага цієї програми полягає в тому, що він доступний в двох варіаціях – геймплей можливий безпосередньо у вікні браузера, а при необхідності, його можна завантажити собі на комп'ютер і запускати офлайн. Ну що ж, менше слів, пора переходити до справи – маленький Метт після пологів прокинувся і чекає на вас.

  .