Гра Стратегія на будівництво і розвиток - онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  З кожним роком наближається той день, коли людство зможе побудувати спочатку бази, а потім і зовсім колонизовать інші планети! Наприклад, вже в найближчі 10 років планується перший політ людини на марс, який згодом має призвести до створення марсіанської бази. До речі, будівництво космічної бази планується і на природному супутнику Землі — Місяця. Саме про станції на Місяці і піде мова в цій грі.

  Спробуйте створити і розвинути на Місяці свою космічну базу і перемогти загарбників які будуть розвиватися неподалік. Так як це стратегія на будівництво та розвиток, тут вам потрібно буде для початку домогтися зростання економіки добуваючи за допомогою спеціальних машин блакитне речовина трохи схоже на кристали. Чим більше буде видобувачів, тим більше ви зможете заробляти грошей.

  Однак не варто занадто захоплюватися зароблянням коштів на існування, адже в цій стратегії супротивники не сплять і якщо ви не зможете вчасно розвинути свою базу, то ризикуєте опинитися в невигідному становищі! З кожною хвилиною війська противника будуть збільшуватися, так що ви не повинні від нього відставати! Щоб наймати свої війська ще швидше, ви можете побудувати не одну, а відразу кілька казарм і заводів! До речі, в казармах будуть будуватися різні види піхоти, а на заводах танки та інша техніка.

  .