Гра Мала Хейзи: нова гра для дівчаток

  Проходження

  Опис Гри

  Ця чергова гра, в якій вам належить доглядати за невгамовної малятком Хейзи. На цей раз у неї вдома залишився її двоюрідний братик, який молодший Хейзи на три роки. А адже чим менше дитина, тим більше від нього клопоту, так що тепер вам доведеться впоратися не тільки з непосидою Хейзи, але ще і з її братиком, який дуже любить пустувати і постійно витворяє витівки. На щастя мама дівчинки залишилася вдома, так що вона постарається допомогти вам впоратися з двома непосидючими дітьми і підкаже, що потрібно зробити для того, щоб вони стали щасливими. А доведеться зробити дуже багато, адже на те, щоб подолати перший рівень дається всього 6 хвилин. За цей короткий проміжок часу вам потрібно довести рівень щастя трьох осіб до максимуму і тільки тоді вас перемістять на наступний рівень.

  Нова гра Малятко Хейзи починається з того, як вас попросять допомогти матусі віднести маленьку дитинку в ліжко і укласти спати. Після цього потрібно буде якось розважити дитину. Для цього відмінно підійдуть фарби, які повинні сподобається дівчинки. Але для того, щоб малювати потрібно ще й столик, а також листочок папірці. А після того, як ви дасте все необхідне, неслухняна дівчинка намалювавши на папірці, забрудниться фарбами, так що її доведеться віднести у ванну. Потім прокинеться маленький братик, якому, судячи по запаху, терміново треба міняти підгузки. З цим у грі теж відбудеться не дуже приємний для матусі інцидент, адже маленькі хлопчики дуже люблять «пускати фонтани».

  Коли дитині набридне малювати, вона почне пускати літачки з листків паперу, розбудивши тим самим братика, так що мамі знову потрібно буде заспокоювати племінника. Для цього доведеться не тільки включити електричну ліжечко, але ще й приготувати дитячого харчування. Ну а далі вас чекає ще багато цікавого. Пам'ятайте, що в грі про малу Хейзи потрібно все робити дуже швидко, інакше ви не встигнете підняти рівень щастя.

  .