Гра Эквестрия Герлз Поні для дівчаток - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Підшукуєте цікаву гру для дівчаток? Обожнюєте добрі і веселі мультики про поні «Дружба — це диво» і Эквестрия Герлз? Любите доглядати за домашніми улюбленцями? Тоді запускайте гру Поні для дівчаток: Эквестрия Герлз і захоплююче проводите час в мультяшних світах з улюбленими героями. Пінкі Пай дуже потрібна ваша допомога в її новому салоні краси для тварин.

  Гра Эквестрия Герлз Поні для дівчаток

  Два виміри чарівної Эквестрии

  Добрий, фантастичний, барвистий мультик про поні «Дружба — це диво» так сподобався малечі, що творці вирішили придумати ще більш закручену історію. Так з'явився «Эквестрия Герлз» з новими пригодами улюблених поні, але вже в людських світах. Популярний сюжет відразу ж став основою для багатьох ігор про героїв Эквестрия Герлз.

  Сюжет оповідає нам хвилюючу історію про чарівній країні Эквестрия. Населяють цю державу різні казкові істоти: грифины, дракони, тварини, конячки. На просторах Эквестрии мешкає кілька рас поні, які є основними жителями країни: пегаси, аликорны, земні поні, єдинороги.

  Кожна народність конячок володіє притаманними їй властивостями. Земні поні займаються землеробством. Крилаті пегаси велять погодою. Єдинороги мають телекінезом і магією. А аликорны мають містичні здібності і володіють всіма властивостями різних рас поні. Вони належать до правлячої еліти. В країні Эквестрии править принцеса Селестія і Місяць.

  Головна героїня гри — учениця Селестии принцеса Сутінкова Іскорка — вивчає магію, щоб згодом зійти на престол. Вона живе в Понивилле з улюбленими друзями поні. Так би розмірене життя країни поні протікала і далі, якби жахливе подія не трусило Эквестрию і не змусило Іскорку поневірятися по чужих світах.

  Завжди знаходяться злісні істоти, які намагаються захопити владу і підірвати мир у країні. Коли Сутінкова Іскорка гостювала з друзями поні в Кришталевій Імперії, єдиноріг, прагне до державного перевороту, краде її корону. Сансет Шімер несподівано виникає з магічного порталу, прихованого в чарівному дзеркалі, а потім зникає там же з видобутком.

  Без чарівної корони Эквестрия залишиться без захисту Елементів Гармонії. Іскорка разом з вірним Спайком стрибає в портал і потрапляє в паралельний світ, в якому живуть люди. Тут вона теж приймає людський вигляд. Гонитва за злодійкою приводить її в школу, в якій навчаються дівчатка-підлітки. Під час своїх пригод з порятунку корони вона зустрічає в казковому світі людські аналоги своїх друзів поні з Понівілля. Разом вони змагаються за долю паралельних світів.

  Пинкамина Діана в грі про поні для дівчаток: Эквестрия Герлз

  У людському світі Пінкі Пай така ж життєрадісна, весела і гіперактивна. Тільки тут вона виступає красивою дівчиною з густими рожевими волоссям. Оскільки вона володіє талантами музиканта і масовика витівника, то Пинкамина Діана очолює в школі комітет святкувань.

  Гра Эквестрия Герлз Поні для дівчаток

  У версії Эквестрия Герлз Іскорка зустрічає колишню знакомицу поні в образі дівчинки в спортзалі. Саме тут був прийом на конкурс краси, на якому розігрувалася злощасна корона. Пінкі Пай займалася його організацією. Дівчина не впізнає свою подругу з альтернативного світу. Але коли Іскорка розповідає їй про свою місію, то Пинкамина Діана переймається до неї довірою і вирішується допомогти.

  За сюжетом ігор Эквестрия Герлз Стусани проявляє себе видатною барабанщицею на концертах і вірним другом. Разом вони долають підступну Сансет Шімер і повертає корону. Дівчинка хотіла піти за Іскоркою і побачити іншу реальність, але портал відразу закрився.

  Салон краси Пинкамины Діани

  У грі Поні для дівчаток: Эквестрия Герлз ми візьмемо участь в інших пригоди Пінкі Пай. Крім тяги до музики, вечірок та розваг, дівчина відкриває для себе ще одне захоплення — любов до тварин. Догляд за меншими братами настільки захопив Стусани, що вона вирішує відкрити салон краси для тварин.

  Місцеві городяни будуть їй приводити своїх улюбленців, щоб, поки вони зайняті, Діана доглядала за ними. Сьогодні подруга довірила їй свого цуценя. Бешкетник весь вимазався, тому доведеться потрудитися, щоб привести його в порядок. Вам в грі потрібно допомогти Діані викуповувати песика, підстригти шерстку, погодувати і вигуляти.

  .