Гра Мої маленькі поні: Дівчата Эквестрии

  Проходження

  Опис Гри

  Якщо ви обожнюєте активний спосіб життя і не уявляєте себе без спорту, то единомышленница Рэндбоу Деш запрошує вас зайнятися йогою. Запускайте гру Мої маленькі поні: Дівчата Эквестрии і захоплююче проводите час.

  Знаменита спортсменка Эквестрии

  Рэндбоу Деш — одна з найголовніших героїнь ігор про дівчат з Эквестрии. За зовнішністю і характером вона зовсім не відрізняється від свого аналога з паралельного світу, в якому живуть маленькі поні.

  У дівчини така ж екстравагантна зовнішність — блакитна шкіра і строкаті, немов веселка, волосся. Найбільше вона обожнює активний спосіб життя і спорт. За вдачею вона лідер і відчуває нестримну пристрасть до перемоги і першості. Дівчина бере участь у всіх змаганнях, що проводяться в Эквестрии. Програш для неї неприпустимий!

  Заняття йогою

  У цій грі з світу маленьких конячок поні ми переносимося в паралельну реальність Эквестрии, де живуть дівчата. Тут наші улюбленці маленькі поні мають двійників у людській подобі. Рэндбоу Деш тепер ефектна дівчина спортсменка. Будучи прихильницею спорту та здорового способу життя, вона знайшла роботу по душі.

  Красуня стала тренером в центрі спорту і краси. Вона веде заняття йогою. На самому початку гри нас зустрічає адміністратор кішка. Давайте проследуем за Деш в тренажерний зал і займемося вправами.

  У грі потрібно проявити уважність і запам'ятовувати кольори кульок. Коли вони згаснуть, по пам'яті на них натискати. Якщо ви вгадали, дівчина починає виконувати вправи.

  .