Гра Середньовічна стратегія з лицарями

  Проходження

  Опис Гри

  У цій грі вам дадуть можливість стати королем, володіє цілим замком і величезною армією, що складається з лицарів, лучників та інших героїв. Для того, щоб наймати воїнів, вам потрібно буде будувати споруди, починаючи від комори, звідки робочі добувають золото і виходять найперші і найбільш слабкі лицарі, і закінчуючи стайнями, де можна буде наймати кінноту і збройовими, де оселилася артилерія!

  Як ми вже сказали, дії відбуваються у середньовіччі, причому це незвичайне середньовіччя, адже крім лицарів і кавалерії, в бою будуть приймати участь ще й маги, чародії, грифони і священики здатні заліковувати рани вашим військам. Причому кожен вид персонажів дуже добре промальований — наприклад, священик буде володіти щитом з червоним хрестом, а маг буде мати характерний для нього загнутий посох і довгу білу бороду! Так як це не просто войнушка, але ще і стратегія — то всі солдати мають бойові характеристики — кількість життів, атаку, захист і швидкість пересування.

  Під час битви, ліміт на найману армію обмежений, так що краще найняти кілька більш сильних воїнів, ніж багато слабких. Гра середньовічна стратегія вимагатиме від вас серйозної витримки, адже вам потрібно буде стежити за тим, щоб вороги не добралися і не знищили ваш замок! Правда ще краще буде, якщо ви зможете зберегти хоча б кілька будівель свого села. Місцеві жителі можуть розраховувати тільки на ваш талант полководця, адже тільки ви зможете врятувати села від розорення!

  .