Гра Вторгнення

  Проходження

  Опис Гри

  Всього в цій грі ви зможете найняти три види військ:

  • Маги — війни далекого бою здатні здалеку сповільнювати противника і в теж час наносити йому невеликий, але постійний шкоди. Здатні вивчити кілька заклинань збільшують швидкість їхнього бою і зменшують кількість грошей необхідних для їх найму. Практично не мають захисту з-за чого дуже вразливі в ближньому бою. Дальність атак середня.
  • Стрілки — війни далекого бою, стріляють з меншою швидкістю ніж маги, а також не впливають на супротивника. Із-за маленької точності атаки часто можуть хибити, з-за чого для сильних атак необхідно буде велика кількість стрільців. Здатні вивчити вміння дозволяють збільшити кількість життів і втрати, підвищити точність, а також зменшити споживання грошей.
  • Війни — найбільш сильний і популярний клас у грі, здатні атакувати мечами, а при поліпшенні ще й сокирами завдаючи величезної шкоди в ближньому бою. Завдяки чому, на перших рівнях покращення мають хорошу захист і здатні довго витримувати атаки супротивників. Можуть освоїти вміння збільшують їх втрат і захист, зменшують вартість найму, улучающіе регенерацію життів, а також збільшують швидкість бою.
  .