Гра Змійка Агарио - грати в Змійка IO онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Станьте маленьким черв'ячком і починайте рости вживаючи кольоровий димок. Чим більше диму ви скушаете, тим більше стане ваш розмір. Але остерігайтеся зіткнень з іншими героями. Гра Змійка Агарио в першу чергу цікава саме тим, що в неї граєте не одні ви, а ще безліч інших людей, причому не тільки з Росії, але і з інших країн, починаючи від Китаю і закінчуючи Австралією. Ваша мета — протриматися як можна більше і набрати максимальну кількість енергії, намагаючись не врізатися в інших змійок.

  Змійка Агарио

  Грати в Змійку Агарио складніше всього самого початку і вже коли ваша змійка буде настільки великий, що розростеться на пів екрану, адже чим більше змійка, тим важче їй стає керувати. Аркада має цікавий ефект, так що будьте обережні, а то зайшовши на 5 хвилин, ви з жахом можете виявити, що граєте вже кілька годин. Ефект Агарио працює повною мірою. Онлайн гра Змійка IO вийшла чудовою, так що швидше приєднуйтесь до світу кольорових черв'ячків!

  Змійка агарио любить кольоровий димок

  Почавши грати ви потрапите у віртуальні простори, повні базового корму. Нишпорячи по околицях і збираючи частинки різнокольорового диму, ви зумієте серйозно збільшити свого героя. Такого харчування в ігровій локації багато, і він автоматично поновлюється. Гра Агарио змія не має обмежень, так що чим більше ви будете їсти, тим більше буде ваш герой.

  Але пам'ятайте, що на базовому кормі складно досягти істотних успіхів! Надто вже довго вам доведеться вирощувати змійку Агарио. Грати варто ще й агресивно — провокувати загибель інших змій і поїдати їх залишків.

  Гра Змійка IO – забава для хижаків!

  Одна з істотних відмінностей цієї гри від оригінального Агарио в тому, що для руйнування інших змійок, не обов'язково мати великого персонажа. Правило «великі їдять маленьких» тут не працює. Навіть мініатюрна змеечка здатна знищити могутнього гіганта і з'їсти все, що від нього залишиться.

  Для цього треба, щоб черв'ячок іншого персонажа натрапила на бік вашого плазуючі героя. І розмір тут не має значення! Хоча великим зміям легше спровокувати таке зіткнення – вони здатні робити ривок! Наприклад, два плазунів повзуть поруч, один робить ривок, спритно повертає і виявляється на шляху другого. А той не встигає нічого зробити, і перетворюється в сяючий дим.

  Останки інших персонажів цінуються своєю поживністю. З'ївши їх, ваш персонаж швидко розростеться. Тому в співтоваристві онлайн гри Змійка IO прийнято вести себе по – хижацькому- атакувати один одного. Врахуйте це, і намагайтеся не стати жертвою чужих нападів!

  .