Майнблокс 2

  Проходження

  Опис Гри

  Ідеї популярної гри Майнкрафт стали основою для створення безлічі інших захоплюючих розваг. Гра Майнблокс 2 запрошує в такий же кубічний світ, що і в оригінальному творіння компанії Mojang, але тільки він зроблений двомірним, і тому ви споглядаєте що відбувається з боку, спостерігаючи локацію «у розрізі». Функціональність класичного «Шахтарської Ремесла» не зазнала серйозних змін – ви блукаєте по ігровій віртуальності, збираєте блоки, комбінуєте їх у вікні крафтінга і отримуєте абсолютно нові об'єкти. Так у грі проходить розвиток персонажа і адаптація місцевості до його проживання. Ще одна назва цієї гри – Mine Blocks 2.

  Майнблокс 2

  Чарівне чарівність творчості

  Гра пропонує зануритися в кубічну віртуальність у двох, серйозно відрізняються режими: виживання і творчість. Другий буде дуже цікавий тим, хто прагне зосередитися на створенні нових об'єктів і не звертати уваги на потребу в їжі, на прокладання шляхів у нові зони, на добування матеріалів для будівництва та крафтінга, на захист від настирливих агресивних монстрів.

  В режимі виживання гри Майнблокс 2 ви отримаєте будь блоки, закладені в програму розробником. Всі вони складені у верхньому меню. Вибираєте відповідний вам кубик, а потім клікаєте на порожній простір правою кнопкою миші, і так цей блок розміщується перед ігровим героєм. Укладаючи таким чином дерев'яні блоки, можна створити затишний сільський будиночок. Використовуючи кам'яні деталі, можна отримати надійну фортецю. З інших кубиків створюється меблі, клумби, техніка... Словом все, що ви тільки можете нафантазувати.

  Крім класичного конструювання, практично всі ігри на основі всесвіту Minecraft містять можливість створювати корисні інструменти та об'єкти. Вікно для крафтінга в Майн Блокс 2 викликається натисканням англійської літери E на клавіатурі. З'єднання об'єктів проходить по тому ж принципу, що і в оригінальному Майнкрафте – кладете деталі в осередку вікна крафтінга, і вони автоматично створюють щось нове.

  Творчий режим цікавий можливістю літати, що дозволяє будувати навіть великі об'єкти без використання «будівельних лісів» — майданчиків, по яких ходить ваш персонаж. Польоти зручні для переміщення на далекі відстані. Навіщо будувати мости через провали або сходи перед високими підйомами, якщо можна просто перелетіти будь-яку перешкоду?

  Захоплюючий азарт виживання

  Другий режим гри обмежує вас в доступних блоках. Вірніше, вони лежать всюди у світі, але їх попередньо треба відшукати і забрати в свій інвентар. Для цього слід деякий час зруйнувати потрібний вам блок і підібрати залишився після нього кубик ресурсу.

  У грі Майнблокс 2 режим виживання робить героя вразливим до падінням з великої висоти – від цього втрачається запас сердечок життєвої енергії. А вона стане в нагоді при битвах зі злісними мобами. Навколишній світ повний всілякої нечисті, ніби зомбі, які атакують вашого персонажа, як тільки той виявляється в зоні досяжності. Варто заздалегідь запастися зброєю і бронею, щоб безпечно знищувати монстрів. Свій будинок краще оточити смолоскипами, і без них не спускатися в глибокі печери – світло відганяє нечисть. У Майнблокс 2 на виживання складніше будувати нові будівлі, адже пошук ресурсів займає чимало часу. Деякі речовини зовсім непросто виявити, наприклад, алмази зустрічаються лише на великій глибині.

  Гра Майнблокс 2

  І при творчій грі і в режимі виживання вам спочатку треба створити новий світ. У спеціальному вікні вказується назва локації і сід для неї. Цифри сіда визначають тип місцевості, у якій виявиться герой: приміром, густий ліс, пустеля, гори...

  Безліч рецептів крафтінга

  Гра Майнблокс 2 не дає ніяких підказок про те, які предмети у ній виходить створювати. Щоб дізнатися рецепти крафтінга, треба самому багато експериментувати. У цьому безсумнівно стане в нагоді досвід гри в оригінальний Minecraft. Наприклад, факел створюється стандартним з'єднанням палиці і вугілля. А палиця робиться з дощок, які в свою чергу виходять з шматка деревини.

  Чим більше ви досліджуєте ігрову локацію, тим більше матеріалів буде у вашому інвентарі і тим більше нових рецептів можна з ними придумати.

  .