Гра Майнкрафт на двох - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Одна з причин популярності гри Майнкрафт – це наявність безлічі блоків і можливість з'єднувати їх у різних комбінаціях, отримуючи на виході які-небудь корисні об'єкти. Якщо в оригінальній забаві, створеної компанією Mojang, ігровому персонажу треба досліджувати навколишній світ і добувати в ньому кубики матеріалів, міні гра Майнкрафт на двох пропонує залишити в стороні походи і зайнятися виключно крафтінгом. Причому в досить незвичній формі – ви клікаєте на іконку предмета і він перетворюється в щось нове. Якщо з отриманими ресурсами можна зробити щось ще, цей предмет підсвічується в загальному списку. Можливо, він стане ключем до створення чого-небудь нового. Так продовжується до тих пір, поки всі ігрові предмети не з'являться у вашому інвентарі.

  Гра Майнкрафт на двох

  Автоматична обробка і крафтінг

  Як і в оригінальному Майнкрафте, тут треба спершу отримати базові матеріали. Вони добуваються з природних об'єктів: деревина дає дошки, з землі дістаються куби бруду, камені, кругляк. Щоб провести перетворення, вам достатньо клікнути на іконку відповідного ресурсу в лівому меню. Обробка проходить сама собою і через кілька миттєвостей, ви помітите в основному вікні інвентарю поява цифр близько зображень базових матеріалів – це відображається наявна кількість певного кубика, предмета, тварини, мобу.

  Коли ресурсів стає досить багато, можна проводити крафтінг чогось нового. Це означає, що в загальному інвентарі деякі об'єкти виявляться виділеними світлим, на них можна буде клікнути і зробити одну одиницю речі. Так відкривається доступ до нових методів обробки і свіжим рецептами крафтінга.

  Завжди думаємо про розвиток!

  Для більшості предметів гри Майнкрафт на двох потрібні досить складні інгредієнти. Наприклад, щоб отримати металеву кирку, треба використовувати шматок вугілля, три злитки заліза і мати в наявність піч. Вугілля видобувається кам'яної киркою з вугільної руди. Для отримання кам'яної кирки потрібно спочатку зробити дерев'яну. Вона добувається з дощок і палиць. Інші компоненти також вимагають довгого ланцюжка підготовчої обробки. Піч робиться з верстака і кругляка. Верстат крафтится з дощок, камінь видобувається кам'яної киркою. Нею також треба обробити залізну руду, щоб отримати залізні злитки.

  Щоб поступово розвиватися в грі, варто завжди намічати, що ви хочете зробити наступним і продумувати план крафтінга інгредієнтів для вибраного рецепту.

  Видобуток матеріалів у грі проходить випадковим шляхом, трохи повторюючи принципи отримання ресурсів у класичному Minecraft – ви просто послідовно клікаєте на іконку природних ресурсів у правому меню, і це задіює різні інструменти обробки, даючи відрізняються матеріали. Цінні об'єкти видобуваються рідко – навіть щоб дістатися до залізної руди і вже тим більше золота або алмазів, доведеться обробити безліч кубиків бруду, каменю та інших поширених речовин.

  Граємо удвох і вивчаємо світ Майнкрафта

  Гра однаково цікава і для одиночної забави, і для пізнавального проведення часу удвох. Природно, занурюватися в неї в компанії набагато цікавіше – ви зможете обговорювати створювані рецепти, пропонувати один одному ідеї для подальшого розвитку свого інвентарю, придумувати оригінальне застосування наявними матеріалами.

  Гра Майнкрафт на двох

  Гра Майнкрафт на двох прекрасно підходить в якості навчального матеріалу за пригод в оригінальній всесвіту Minecraft. Перед вашими очима довгий час показується значну різноманітність ігрових об'єктів, що дозволяє їх запам'ятати, а потім розуміти, які речі взагалі можна скрафтить. Створення інгредієнтів і вивчення рецептів в міні-грі добре навчає тому, як використовувати в Майнкрафте вже зібрані інгредієнти, і на що звертати увагу під час занурень в кубічні шахти.

  Гра запам'ятовує, які ресурси ви вже здобули і при нових завдань (навіть в наступні дні) пропонує вам продовжити свій прогрес. Щоб почати процес крафтінга заново і спробувати нові шляхи розвитку ігрового, треба натиснути на значок в меню налаштувань і видалити збережену гру.

  .