Гра Блок Сторі - грати в Block Story онлайн безкоштовно

  Unity Web Player. Install now!

  Проходження

  Опис Гри

  Гра Блок Сторі дуже схожа на мега-популярну забаву Майнкрафт. Світ тут наповнений квадратними блоками, кожен з яких зроблений з певного матеріалу, впливає на зовнішній вигляд кубика і на його якості. Деякі елементи дуже міцні – це, наприклад, кам'яна порода, деревина. Вони використовуються для будівництва будинків, захисних укріплень. Інші блоки легкі і ненадійні, зате дуже красиві і застосовуються для декорування приміщень, облаштування своїх територій.

  Суттєвою складовою гри Блок Сторі є крафтінг предметів, тобто об'єднання одних елементів для отримання інших. Наприклад, деревина обробляється палиці, вони з'єднуються з вугіллям і так ігровий персонаж заволодіває факелом. Рецептів крафтінга в грі Block Story дуже багато. Деякі з них пояснюються за допомогою початкових квестів – завдань, навчальних основним принципам Історії кубиків.

  Гра Історія кубиків

  Битви і творчість

  У грі ви зустрінете чимало живих створінь. Це дерева, звірі, люди, монстри... Деякі можуть використовуватися для отримання їжі, для організації обміну ресурсами. Інші ж дуже небезпечні і будуть атакувати вашого героя відразу ж після настання ночі. Щоб захиститися від них, варто обзавестися надійним укриттям, оточити його достатньою кількістю яскравих смолоскипів. Також не завадить потужна зброя в вашому ігровий скарбничці і міцна броня на персонажі.

  Як і в Майнкрафте, в Історії кубиків треба постійно здобувати нові матеріали. Багато хто з них зустрічаються дуже часто, але деякі вкрай рідкісні. Так, для отримання алмазів треба проникнути глибоко під землю.

  Граючи в Block Story можна створювати власні унікальні об'єкти – затишні хатинки або величні замки, сучасні міста або невеликі лісові поселення... Саме творчої складової ця гра приваблює багатьох геймерів. А ви що побудуєте Блок Сторі?

  .