Гра стрілялка на літаках - онлайн безкоштовно для хлопчиків

  Проходження

  Опис Гри

  Ви мрієте політати на справжніх військових літаках? Хочете крутих, адреналінових битв, тримають вас в напрузі до самого кінця? Але у вас немає можливості встановлювати великі клієнтські гри єдиним розумних виходом буде пограти в флеш формат! Адже завдяки своїй невеликій вазі і відсутності серйозних системних вимог вони доступні навіть на слабких комп'ютерах підключених до USB модемів! Так що навіть сидячи в глухому селі, де навіть інтернет ловить ледве — ви зможете насолодитися улюбленими іграми! Гра стрілялка на літаках відмінно підійде вам!

  По суті, у вас є всього два режиму битв, що розрізняються між собою лише управлінням польотом. В першому режимі, управління буде здійснюватися лише за допомогою мишки, і воно здалося нам найбільш зручним. При бажанні ви зможете інверсія осі переміщення, зробивши тим самим, що при піднятті мишки вгору, літак буде летіти вниз і навпаки.

  Якщо вам так буде зручніше, достатньо просто поставити галочку в білому квадратику, розташованому посередині екрану. Вибрати керування можна за допомогою двох віконець — зліва розташовано віконці початку гри з мишкою, а праворуч — з клавіатурою.

  Як літати і стріляти по ворогу

  Гра розділена на кілька місій, по дві на кожну карту, причому проходити їх потрібно буде не по одній, а відразу, по черзі. На їх проходження вам буде дано всього 3 життя! Так що, якщо ви хочете перемогти — бережіть свій літак! А втратити його можна в тому випадку, якщо ви вріжетеся у ворога, вас зіб'є ворог або ви впадете на землю. Слідкуйте за тим, куди стріляє противник, і намагайтеся не дозволяти йому сидіти у себе на хвості. На перших місіях вам потрібно буде знищити по 1 ворогові, проте вже на третій, доведеться битиметься відразу з двома ворожими літаками!

  .