Гра Повітряний бій на літаках - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Тут, ти битимешся з ворогами в 3D режимі, причому відрізняється гарною графікою та реалістичним геймплеєм. Вибухають якомога більше ворожих бойових одиниць, розстрілюючи їх з кулемета розташованого в передній частині корпусу.

  Ти мрієш політати на швидких військових літаках? Хочеш крутих, адреналінових битв, які тримають тебе в напрузі до самого кінця? Але в тебе немає можливості встановлювати великі клієнтські гри? Єдиним розумних виходом буде грати на нашому сайті у флеш ігри! Адже завдяки своїй невеликій вазі і відсутності серйозних системних вимог вони доступні навіть на слабких комп'ютерах підключених до USB модемів! Так що навіть сидячи в глухому селі, де інтернет працює на дуже низьких швидкостях — ти зможеш насолодитися улюбленими іграми!

  А гра повітряний бій 2 відмінно тобі підійде! Тут у тебе є всього два режиму битв, що розрізняються між собою лише управлінням польоту. В першому режимі, управління буде здійснюватися лише за допомогою мишки, і воно здалося нам найбільш зручним. При бажанні ти зможеш інверсія осі переміщення, зробивши тим самим, що при піднятті мишки вгору, літак буде летіти вниз і навпаки. Якщо тобі так буде зручніше, достатньо просто поставити галочку в білому квадратику, розташованому посередині екрану. Вибрати керування можна за допомогою двох віконець — зліва розташовано віконці початку гри з мишкою, а праворуч — з клавіатурою.

  Як грати в повітряний бій

  Гра розділена на кілька місій, по дві на кожну карту, причому проходити їх потрібно буде не по одній, а відразу, по черзі. На їх проходження тобі буде дано всього 3 життя! Так що, якщо ти хочеш перемогти — бережи свій літак! А втратити його можна в тому випадку, якщо ти вріжеш у ворога, тебе зіб'є ворог чи ти впадеш на землю. Стеж за тим, куди стріляє противник, і намагайся не дозволяти йому сидіти у себе на хвості. На перших місіях тобі потрібно знищити за 1 ворогові, але вже на третій, доведеться битиметься відразу з двома ворожими літаками! Влаштуй крутий бій прямо в повітрі, на висоті в декілька сотень кілометрів над землею! Покажи всім своїм друзям і комп'ютера, що ти класний льотчик!

  .