Гра для маленьких дівчаток - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гра для маленьких дівчаток пропонує викуповувати у ванній симпатичну дівчинку. Для цього використовуються різні косметичні засоби. Коли купання завершиться, дитину треба обтерти рушником. Після ванної дівчинка захоче пограти з усіма своїми іграшками. В кінці гри малятко буде готова стати персонажем одевалки.

  Спочатку – чітка послідовність дій, потім – творчість

  На старті гри ви побачите дівчинку, що сидить у порожній ванні. Знаходиться в такому положенні довгий час некомфортно, тому в ємність треба набрати теплої води. Щоб плескатися в ній було приємніше, у ванну додаються квіткові пелюстки. Маленькій дівчинці треба вимити голову і тіло. Для цього з поличок беруться відповідні баночки. Для виконання всіх дій на цьому ігровому етапі, вам треба стежити за подсказывающими стрілочками, клікаючи на ті предмети, які вони виділяють.

  Така ж чіткість в проходженні ігрових вказівок потрібно на другому і на третьому рівні гри. Після купання треба витерти дівчатко рушником, висушити і розчесати волосся, змінити боягузи. Ще неодетая маля захоче повозитися з іграшками. Клікайте на її паровозик, лялечки, квіточки в тій послідовності, яку підкаже гра.

  Творчу фантазію вдається виявити тільки на останньому етапі гри. Тут маленьку дівчинку можна прибрати в яскраві блузочки і красиві спіднички, приміряти на неї цілісні платтячка. На ніжки ігровий героїні одягаються зручні тапочки, руки їй дається одна з тих іграшок, з якими дівчинка грала на попередньому етапі. Незважаючи на те, що персонаж гри ще дуже мала, вона все ж таки любить носити на тілі симпатичні прикраси: на їй шию вішаються намисто, вушка вставляються акуратні сережки. Пробуйте різні комбінації речей, щоб скласти з них новий ігровий образ героїні.

  .