Гра Холодне серце з Ельзою і Анною - зачіски і вдягали

  Проходження

  Опис Гри

  Якщо ви мрієте в майбутньому стати перукарем або стилістом, то напевно вже грали в ігри, де від вас вимагалося створювати красиві зачіски на головах персонажів знаменитих мультфільмів. Гра Холодне серце з Ельзою і Ганною — це одевалка і симулятор салону краси, в якому ви зможете придумати абсолютно новий образ для двох юних принцес. Постарайтеся не тільки зробити цікаву та унікальну зачіску але ще і підібрати її до характеру героїні. Це дуже важливо, так як якщо зачіска не буде підходити до характеру персонажа, то він для багатьох стане чужим, адже в ньому не будуть простежуватися риси героя мультфільму.

  На початку гри вам запропонують зробити зачіску для Ганни. За бажанням, ви зможете створити їй новий образ, або просто покласти їй волосся точно також, як це зроблено в мультфільмі. Вирішувати вам! Для початку потрібно буде помити голову — нанесіть на голову Анни шампунь і змийте його водою з допомогою душа. Далі потрібно висушити голову феном і розчесати розпатлане волосся.

  Не варто турбуватися за те, що пропали кучері, ви зможете зробити їх за допомогою бігуді на наступному кроці. Ну а після сушіння вам належить зайнятися стрижкою. Відріжте волосся на вас влаштовує довжину і пофарбуйте в потрібний колір, а потім натисніть на пропуск часу. Далі в грі вам належить знову сполоснути голову, висушити її, при бажанні завити локони, надіти діадему і нанести захисний засіб. Після цього ви зможете зробити теж саме з Ельзою.

  .