Гра Ам Ням - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гра Ам Ням продовжує традиції серії «Cut the rope» (Обріжте мотузку), в якій треба нагодувати смакотою веселе зелене істота. Цього разу в ролі ненажерливого героя виступив кролик, а їсть він не солодощі, а свіжу й дуже корисну полуницю. В іншому завдання зроблені дуже схожими на інші випуски ігрової серії – апетитна їжа підвішена на мотузочках, і вам треба перерізати їх певним чином, щоб нагодувати кролика.

  Геть шкідливий цукор! Хай живуть корисні ягоди!

  В інших версіях гри Ам Ням виглядав як зелений монстрик. І харчувався він відповідно – поглинав у величезних кількостях солодкі цукерки. Хоч вони яскраві та привабливі, але несуть у собі велику небезпеку! Адже надлишок цукру призводить до крошіння зубів і навіть до ламкості кісток. Якщо поїдати цукровмісні продукти, можна швидко розтовстіти і навіть серйозно захворіти.

  Гра Ам Ням

  У цьому варіанті гри головний персонаж став схожий на симпатичного кролика з шерстю зеленого кольору. Для вухатого істоти важливо зберегти здоров'я зубів, так як без них він не зможе насолоджуватися чудовим смаком моркви і інших чудових овочів. Тому замість шкідливих для здоров'я цукерок ми годуємо кролика корисними ягодами – полуничкою.

  Недоступна вкусняшка

  Навіть в реальному житті полуниця мало доступна кроликам. В лісі вона не росте, і там зустрічається лише дика родичка цієї ягоди – суниці. Вона значно менше садової полуниці і часто не така солодка. А до тієї полуниці, що вирощується на грядках, у кроликів теж немає доступу. Люди цінують урожай цієї чудової ягоди і не підпускають до неї ні диких, ні домашніх кролів.

  У віртуального кролика Ам Ням у грі склалася не менш складна ситуація – самостійно дотягнутися до підвішеною на мотузочках полуниці він просто не зможе. Навіть якщо кролик активує всю силу своїх прыгучих здібностей, він навряд чи зуміє впиться зубками в соковиту вітамінну м'якоть червоної ягоди. Тому Ам Ням навіть не намагається цього зробити. Він упевнений, що добрі геймери не залишать його голодним, і терпляче чекає, коли ви нагодуйте його.

  Для цього гра з Ам Нямом пропонує дуже зручний інструмент – курсор-ніж. Досить затиснути ліву кнопку миші і провести курсором по мотузці, як вона тут же разрежется, і смачненька полуничка звалиться вниз. Якщо кролик знаходиться прямо під нею, він при першому ж торканні підхопить ягоду і з величезним задоволенням її прожует і проковтне.

  Ось тільки полуниця далеко не завжди висить над Ам Нямом. Часто вона розташовується трохи осторонь, і вам треба напружити логічне мислення, щоб зрозуміти, як виконати завдання гри. Коли полуниця прив'язана не однією, а кількома мотузками, слід розібратися в послідовності їх розрізання – так, щоб при усуненні останньої держалки ягода висіла над голодною тваринкою. Іноді для цього треба не тільки діяти з правильною послідовністю, але і в підходящий момент. Наприклад, дочекатися розгойдування полуниці до певного рівня.

  Літаючі кульки і бонусні зірки

  Щоб показати в грі дійсно гідний результат, вам треба не тільки підгодовувати Ам Няма, але і направляти полуницю до золотих бонусним зірочкам. Вони розташовуються в різних частинах екрана і зараховуються на ваш рахунок після дотику з ягодою.

  Гра Ам Ням

  Для підхоплення бонусів також треба продумувати вірну послідовність обрізання мотузочок. В ігровому світі досить чітко показано дію земного тяжіння, тому ви легко зможете уявити собі, як буде діяти полуниця, коли розірветься той чи інший власник.

  Хоча навіть у сили тяжіння бувають винятки – принаймні, у віртуальній реальності. Гра Ам Ням розставила на рівнях спеціальні мильні бульбашки. Вони не лопаються від зіткнення з полуницею, а приймають ягоду в свою оболонку. Після цього міхур перетворюється в літаючий кулю і злітає вгору. Ця властивість використовується для підхоплення бонусних зірок і для переміщення полуниці в більш відповідне положення.

  З літаючими кульками треба звертатися обережно! Адже якщо обрізати мотузку, тримає полуницю в той час, коли вона ширяє в повітрі, то куля захопить за собою ягоду. Так Ам Ням залишиться голодним, і ігровий рівень доведеться перегравати спочатку.

  .