Гра Бійки на 2 гравця - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Спортивні єдиноборства здавна приваблюють людей. Публіка із завмиранням серця спостерігає, як гамселять одне одного здоровенні хлопці. Подібні шоу-поєдинки влаштовують навіть між тваринами – наприклад, собаками та півнями. А гра Бійки на 2 гравця показує, як боксом захопилися прибульці з іншої планети. Вони вийшли на ринг, готові гарненько побити противника. Допоможете їм наносити точні удари і вчасно ухилятися від нападів чужих?

  Жорстокий спорт

  Колись давно фізична сила чоловіків вимірювалася саме їх спроможністю бити ворогів. Це було, мабуть, ще в печерні часи, коли племенам доводилося захищатися від нападок представників інших родів. Так і з дикими тваринами тоді треба було розбиратися майже голими руками – нападає на печеру ведмідь, і охоронцям потрібно застосовувати всю міць своєї мускулатури, щоб перемогти знахабнілого звіра. Звичайно, тоді використовувалися і кийки, але і цим знаряддям треба вміло управлятися сильними руками.

  Сучасний бокс трохи нагадує пережитки тих давніх часів. Інакше пояснити подібну розвагу досить складно – двоє дорослий чоловіків виходять на обгороджену площадку і починають бити один одного масивними кулаками, завдаючи часом досить серйозні пошкодження. Дивно, що тисячі і навіть мільйони інших людей з захопленням спостерігають за цим шоу, насолоджуючись видом особливо смачних ударів, після яких нещасний спортсмен без свідомості валиться на підлогу.

  Гра Бійки на 2 гравця

  Комп'ютерні ігри можна розглядати як крок вперед у розвитку індустрії боксу. Тепер любителі подібних бійок зможуть не тільки спостерігати поєдинки, але й самі в них брати участь. При цьому не ризикуючи здоров'ям (не рахуючи шкоди від сидіння перед комп'ютерним монітором). Граючи в бійки на 2 гравця, можна навіть вирішувати деякі спори між товаришами – набагато краще, ніж в пориві емоцій влаштовувати справжні бійки.

  Прибульці-боксери

  Інопланетяни в цій грі не особливо заглиблювалися в тонкощі боксу. Вони не розбиралися з кількома різновидами ударів і навчилися тільки одному – потужному випаду правим кулаком. Цього прийому цілком достатньо, щоб досягти успіху в поєдинку. Головне вчасно його активувати і вміло ухилитися від чужого нападу.

  Гра Бійки на 2 гравця пропонує переміщатися по рингу тільки взад-вперед. Але і цього цілком достатньо для здійснення різноманітних маневрів. Наприклад, ви зможете підвести персонаж впритул до ворога, не залишивши йому місця для відступу, і почати молотити його кулаками. Або ж навпаки різко відвести свого прибульця тому, щоб не підставляти його під чужі удари.

  Переміщення по рингу варто сполучати з чергуванням атака-захист. Коли ігровий боксер виставляє оборонний блок у вигляді піднятих рук, удари суперника не зможуть йому зашкодити. У такому положенні можна стояти дуже довго, не втрачаючи енергії. Для нанесення ударів слід швидко опускати блок, а потім знову виставляти його.

  У грі доступні бійки на два гравця і одиночний режим. Для перемоги в матчі треба три рази позбавити супротивника життєвої енергії.

  .