Гра BMX - робити трюки на BMX онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гонки на мотоциклах здавна привертали дуже багато дітей, які мріяли навчитися керувати двоколісним другом і змагатися з друзями на спеціальних гоночних трасах з трамплінами і ямами. Але мотоцикли для спортивних змагань коштували дуже великих грошей, та й керувати ними було не так то просто. Навчання управлінню таким мотоциклом тривало роками, а спортсмен повинен був постійно вдосконалювати свої навички. Так що діти не витримали і створили свій спорт, назвавши його BMX!

  Вони робили спеціальні траси, повторюють ті, на яких змагалися один з одним професійні гонщики! Незабаром, новий вид спорту став на стільки популярним, що для нього стали проводитися спеціалізовані велосипеди! А потім стали з'являтися і перші професійні змагання. З дворового розваги молоді, BMX перетворився в самостійні вид спорту, який обійшов по популярності навіть свого прабатька — мотокрос!

  Однак BMX дуже швидко перестав бути звичайними гонками і переріс у трюкові змагання, де люди повинні виконувати круті трюки стрибаючи по перилах, забираючись на гори, скочуючись по вертикальних стінах і стрибаючи з великої висоти! Зараз, ти зможеш знайти більше тисячі спеціалізованих моделей велосипедів, призначених для виконання трюків, а майданчики з трамплінами і арками є практично в кожному районі будь-якого європейського та американського міста! Ну і, звичайно, не могли не з'явитися ігри про BMX! Їх поки ще не так багато, але можна знайти цікаві екземпляри, де ти зможеш виконувати до 30 різноманітних трюків і стрибати через рампи!

  Гра в трюки на BMX

  У цій грі ти переносишся кудись в Америку, навіть можна припустити, що ти десь в Нью-Йорку, так як позаду видніється верхівка знаменитого хмарочоса. Ти зможеш рухати свій велосипед за допомогою стрілочок, ну а за виконання трюків відповідає пробіл і кнопки від 1 до 10! Щоб високо стрибати — натискай пробіл, після чого, починай виконання одного з потрібних прийомів. Постарайся приземлитися на колеса, інакше ти впадеш і ударишься головою прямо об землю! Будь акуратний і не піддавати небезпеки свого героя! Гра трюки на BMX зроблена для відчайдушних хлопців, які не бояться саден і завжди готові виконувати задумане до кінця!

  .