Гра Червоний куля - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Пригоди забавного червоного кулі настільки сподобалися геймерам, що вже випущено кілька захоплюючих ігор з його участю. Якщо в першій частині ігрової серії круглий персонаж переміщався по складним локаціях без якоїсь певної мети, то зараз його подорож перетворилося на надзвичайно важливу місію. У вступному коміксі гра Червоний куля показує, як рожева кохана головного героя була викрадена підступним чорним кулькою. Він несподівано атакував закоханого хлопця, засунув дівчину в мішок і зник у невідомому напрямку. Прийшовши в себе, червоний куля помчав слідом за лиходієм. Успіх його погоні, як і всі сімейне щастя симпатичних кульок, залежать від вас – треба безпечно довести кругляка до фінішу кожного етапу, не допустивши його падіння в безодню, зіткнення з сокирами, пресами, шипами. В дорозі можна збирати бонуси: срібні і золоті зірочки.

  Спритність і обережність

  Червоний куля в цій грі повністю довіряє вашим командам, тому його можна перекочувати по локації в будь-якому напрямку, активувати його стрибки. Шлях героя чекає дуже непростий. Йому то й справа трапляються провали, падіння які призводять до загибелі. Іноді для їх подолання досить вправно зробити стрибок, але нерідко ями виявляються настільки великими, що доводиться перебиратися через них з допомогою технічних засобів.

  Наприклад, гра підготує для свого героя пересувну платформу, ездящую над прірвою, наче пором по річці. Так як кругляш раз у раз норовить скотитися до краю опори, вам треба обережно тримати його в центрі. Часто переправи виявляються настільки небезпечними, що буде потрібно все ваше майстерність для їх подолання. Приміром, це будуть обертаються дерев'яні млини. Червоного кулі треба вправно скакати між їх лопатями, щоб не прокрутитися разом з ними вниз і, не маючи опори для стрибка, звалитися в смертельну яму.

  Гра Червоний куля

  Обережність в діях і спритність в управлінні персонажем знадобляться на кожному етапі гри. Коли Червоний кулю бачить перед собою низку з розгойдуються сокир, у нього просто не буде часу на роздуми. Рухатися треба дуже швидко, але продумано. Навіть легкого дотику до лезу достатньо, щоб герой лопнув. А адже це тільки одна з численних пасток, розставлених на його шляху.

  Щоб у вас була можливість намагатися пройти особливо складні ділянки знову і знову, повертаючись при цьому на початок рівня, гра Червоний куля розмістила перед багатьма з них спеціальні прапорці контрольних пунктів. Пройшовши поруч з ними і піднявши прапорець на палиці, ваш герой поле загибелі зможе продовжити гру саме з цієї точки.

  Без логіки не впоратися!

  У багатьох місцях недостатньо тільки умілих стрибків і швидких откатываний від небезпеки. Для безпечного проходження локації необхідно активувати розум і заздалегідь продумати свої дії. В червоному шляху кулі будуть нерідко траплятися різноманітні механізми, що активуються натисканням на кнопки або переміщенням важелів. Це може бути розвідний міст. Кнопка його включення повинна залишатися затиснутою, щоб червоний кулька зміг скористатися утворився проходом. Але ж він сам не здатний одночасно і тримати кнопку, і переходити провал по мосту. На допомогу йому приходять дерев'яні коробки, які можна підштовхувати і зміщувати в потрібну позицію.

  Гра Милий поні

  Ці коробки по-справжньому допомагають пройти гру. Червоний куля в деяких місцях просто не зможе опинитися близько фінального прапорця, якщо не скористається коробкою. Вона стане надійним захистом від небезпечних гострих шипів, то і справа що стирчать із землі. Або ж опорою, що плаває на воді, без якої кругляш не запрыгнет на високий берег.

  Полювання за бонусами

  Гра Червоний куля нараховує бонусні очки за підхоплені в дорозі зірочки. Серед них є срібні, які досить легко взяти, але за них дається зовсім невелика винагорода. Таких артефактів в локації зустрічається багато і вам варто досліджувати рівні на наявність альтернативних шляхів до мети – адже там теж можна зібрати бонуси. Золоті зірки дуже цінні і зустрічаються в складних місцях. Вам треба гарненько помізкувати над тим, як до них дотягнутися. А то й ризикнути життям червоного кулі, лише б отримати додаткові очки. Головне, в запалі азарту полювання за зірками не забути про головну мету і все-таки врятувати круглу дівчину!

  .