Гра Лего 2 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Як можна розвивати логіку, отримуючи задоволення? Гра Лего 2 дає тобі цю унікальну можливість. Тільки на перший погляд тобі здасться, що немає нічого простіше, ніж правильно скласти різні фігурки. Насправді тобі доведеться добряче попрацювати, щоб дійти до останнього, п'ятнадцятого рівня.

  Спочатку тебе чекає простий рівень всього з трьома деталями. Твоє завдання в грі — перемістити їх у правильній послідовності на порожнє місце в середині екрану. Але як це зробити, якщо детальки не слухаються, і хочуть вилізти за поля малюнка, який повинен вийти, або навпаки залишають зрадницькі пробіли всередині?

  Клавіша Space допоможе тобі перевернути потрібну деталь в різні сторони для того, щоб вийшла вірна комбінація. У грі Лего 2 будь обережний! Якщо ти допустив помилку, поставивши деталь не в те місце, то доведеться почати гру заново. А як образлива буде така помилка, якщо ти вже дійшов до середини або до кінця гри!

  Все не так просто, як здається

  Не думай, що на весь процес у тебе піде всього кілька хвилин. Адже тут справді потрібно підключати логіку й прораховувати кожен наступних хід. Звичайно ж, у кожному рівні тебе чекають різні картинки, різні елементи за кольором і формою. Наприклад, ти зможеш зібрати своєрідний літачок. Але не будемо розкривати всіх таємниць. Набагато цікавіше буде грати, коли ти не будеш знати, чого чекати далі.

  Гра Лего 2

  Така будова дійсно підходить не тільки для хлопчиків. Адже дівчата можуть не тільки грати в прибирання приміщень або «переодевалкі». Іноді хочеться отримувати задоволення від того, що ти добре подумала, і досягла великих результатів. Гра Лего 2 є продовженням.

  Якщо ти є шанувальником або прихильницею всіх цих хитромудрих фігурок, то, напевно, відчув або випробувала свої сили у першій версії гри. 2 частина аркади відрізняється своїми оригінальними малюнками, нестандартними деталями, які багато хто з нас раніше не бачили.

  Стань творцем мозаїки

  Це розвага дозволяє відчути себе справжнім археологом, який розкопав стародавній посуд і намагається склеїти його осколки. Деякі діти уявляють себе будівельником, який намагається зробити ідеальну модель літака або автомобіля, хтось не занурюється в такі подробиці, а просто отримує максимальне задоволення.

  Абсолютно не важливо, до якої категорії відносишся саме ти. Гра про лего обов'язково залишить за собою приємні емоції, і змусить тебе грати знову і знову.

  А що робити, якщо мама не дозволяє грати на комп'ютері? Звичайно ж, її побоювання можна зрозуміти. Адже деякі ігри відрізняються своєю жорстокістю і щепленням чогось поганого дітям. Спробуй показати своїм батькам лего. Вони зрозуміють, що це — не просто цікава гра, але і дуже корисна. Можливо, твій тато навіть зацікавиться і захоче пограти разом з тобою. А спільними зусиллями ви зможете впоратися з будь-якої, навіть найскладнішої, картинкою швидше.

  Розвивайся граючи

  Такі головоломки радять багато педагоги з великим стажем, На їхню думку, пазли формують світогляд, зміцнюють основні навички дітей, сприяють розвитку зорової пам'яті і розумових процесів. Дитина вчиться дивитися на світ або оцінювати будь-які ситуації під різним кутом.

  А чому багато батьків купують саме Лего? Все дуже просто. Напевно, в твоїх іграшках є подібний набір, з якого ти часто робиш вдома, зоопарк, заправку та інше. Завдяки таким іграм, розвиваються діти будь-якого віку. Звичайно, самим маленьким не можна довіряти комп'ютерні ігри.

  Гра Лего 2

  Але ж ти вже не вважаєш себе маленькою дитиною? Такі конструктори відрізняються різноманітністю тематик, складнощами рівнів та іншими елементами. Тому вибираючи час за комп'ютером, вибирай гри, як «Лего». Це — час, який проведено з приємною користю для тебе!

  Повертаючись до правил гри, ще раз нагадуємо, що в першу чергу ти повинен продумувати свої кроки. Адже одна помилка призведе до провалу. Будь обережний. Дивлячись на деталь, відразу продумуй не тільки куди поставити її, але й як правильно розташувати інші. Дотримуйся цього правила з самого першого рівня. І тоді ти точно досягнеш успіхів!

  .