Супер гра: пілот корабля - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Обожнюєте динамічні літалки? Любите героїчні шутери? Можете похвалитися завидною швидкістю реакції? Завжди мріяли стати пілотом і геройствувати в небесах? Тоді запускайте захоплюючий аркадний шутер гру Супер пілот — і захистіть повітряний простір Землі від вторгнення інопланетних монстрів!

  Апокаліптична історія

  Сюжет Супер гри: пілот корабля переносить нас у далеке страшне майбутнє, коли людям доводилося воювати з ворожими представниками з інших планет. Регулярно здійснюючи вилазки в космос для дослідження, люди звернули на себе увагу інших істот. На відміну від людства, ці монстри були нездатні до співчуття, дружбу і добра. Ними рухав суцільний холодний розрахунок і пристрасть до завоювань.

  Інопланетяни досліджували Землю і прийшли до висновку, що це приголомшливий джерело ресурсів. Тут було багато корисних копалин, води та інших корисностей. Справжній рай порівняно з їх випаленими постійними війнами планетами. Інопланетні монстри вважали себе більш високорозвиненої расою і володарями Всесвіту. Жалюгідні слабкі людці не заслуговували, на їхню думку, ніякої поваги і сприймалися ідеальними рабами.

  Супер гра: пілот корабля

  Одного разу огидні монстри цілою армією космічних кораблів напали на землян. Вони були впевнені, що люди не зможуть дати їм гідну відсіч. Але монстри помилилися. Війна була жорстока й кровопролитна, багато пілоти віддали свої життя, але ворог був відбитий.

  Монстри повернулися на свою планету, щоб почекати іншого випадку захопити Землю. А люди з жахом згадували ту криваву різанину і боялися нового пришестя. Оскільки інопланетяни вели повітряну атаку, то основне навантаження припало на пілотів. Тепер ветерани, прославилися супер героями, тренували нових пілотів, щоб бути готовими до наступу.

  Друге вторгнення інопланетян

  Пролог Супер ігри про пілота корабля починається з пробирающего до глибини душі діалогу.

  — Тато, ти чуєш те ж, що і я? Невже вони знову повернулися? — у страху запитує хлопчик у батька.

  — Так, синку, чую! Це доноситься рев, що наближаються космічних бомбардувальників, — відповідає батько.

  — Мені страшно! Раптом вони захоплять Землю! — плаче хлопчик.

  — Не бійся, синку. Я сяду в свій винищувач і полечу з ними битися, — заспокоює його батько.

  — А раптом вони тебе вб'ють? — плаче хлопчик.

  — Не хвилюйся, синку. Я повернуся живим з перемогою. Адже я — супер пілот! — відповідає тато.

  Місія порятунку Землі

  У цій грі вам відведена вирішальна роль: ви повинні допомогти супер герою пілоту у його війні проти інопланетян. Він повинен вижити заради свого сина. Не допустіть, щоб малюк осиротів і монстри поглинули людство.

  Сідайте за штурвал винищувача і задайте жару інопланетним тварям. Нехай знають, як зв'язуватися з землянами. Розгромите виродків, щоб вони забиралися геть.

  Графіка в грі досить скудноватая. Битва відбувається в небесах над величезним мегаполісом. Небо все так і кишить космічними кораблями, поливающими місто і пілотів бомбами.

  Кораблі в грі вирішені в чорно-білих тонах, немов не розфарбованої розфарбуванні. Протягом бою періодично змінюється фон: небо набуває те зеленуватий, то криваво-червоний, синій кольори. В червоних тонах бій здається ще більш жахливим і кривавим.

  Супер гра: пілот корабля

  По геймплею гра нагадує раннер: ігрове поле мчить вперед і вам потрібно за ним встигати. Під кінець левела швидкість наростає до такої міри, що встигати орієнтуватися, лавірувати між обстрілом і не налітати на ворожі кораблі стає дуже складним.

  Ваш корабель летить вперед сам по собі. Ваше завдання: координувати політ. Для цього скористайтесь мишкою. Уявіть, що небо нагадує мінне поле і на кожному кроці пілот може підірватися. Щоб цього не сталося, лавірує між снарядами, що випускаються ворогами пілоту у грі. Отстреливайте ворогів, клацаючи по лівій кнопці мишки, супер герой.

  Ця гра справжній тест на маневреність, спритність і швидкість реакції. Рівень життя супер пілота і його корабля показує смужка внизу екрану в лівому кутку. Кожен раз, коли пілота підбивають снаряди, вона зменшується.

  Коли рівень життя вичерпується, корабель супер пілота спалахує і падає. Тоді в грі з'являється жахлива картина: хлопчик стоїть на кладовищі, серед лісу могильних хрестів. Не допустите такого кінця! Супер гра чекає на вас!

  .