Гра паперовий літачок - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Після початку і вибору розділу для збереження, ми бачимо невеликий, але дуже зворушливий ролик про те, як дівчинка пише лист Санта Клаусу, щоб він знайшов їй маму, а потім робить з цього листа літачок і відправляти в шлях.
  Гра паперовий літачок — це приголомшливе творіння студії Armor Games. Ваше завдання — допомога долетіти цього листа до мети! Але на це доведеться витратити не один день! Звичайно мова йде не про реальні днями, а про ігрових, кожен їх яких займає всього кілька секунд. Щоб почати перший день, нам потрібно буде лише натиснути на літачок мишкою і зі всієї сили запустити його в дорогу! Під час польоту, він буде ловити білі зірочки та інші бонуси, за які вам будуть даватися гроші, а на ці гроші ви вже зможете придбати поліпшення.
  Всього існує 15 видів модернізації, дозволяють зробити із звичайного літачка, винищувач з реактивними двигуном, який зможе впоратися з поставленим завданням! Середній час проходження всієї гри — 60-70 днів, але можливо у вас вийде зробити це ще швидше! Не забудьте поділиться з нами і з іншими гравцями своїми результатами! Удачі!

  .