Гра Гонки 5

  Проходження

  Опис Гри

  Набридли звичайні гонки і хочеться чого-небудь оригінального і захоплюючого? Підшукуєте завзяту гонялку, в якій можна повеселитися і пошухарить від душі? Значить, саме час покомизитися за кермом величезних комбайнів та іншої сільгосптехніки в грі Гонки 5. Повірте, ці спецмашини вміють не тільки обробляти поля, поганяти на них теж класно і весело.

  Думаєте, гонки можна влаштовувати тільки на професійних треках Формули-1 або на гоночних тачках по вулицях? Помиляєтеся, круто поганяти можна в будь-якій місцевості і на чому завгодно! Головне, щоб у вас був азарт справжнього гонщика.

  У цій оригінальній грі ми перемістимося в сільську місцевість. Місцеві фермери вміють по-чоловічому відпочивати після польових робіт. Вони призвичаїлися так хвацько ганяти на своїх зернозбиральних машинах, що не поступляться професійним гонщикам. Слабо вам прийняти виклик і битися на гоночній дуелі за кермом сільгосптехніки? Тоді швидше стрибайте за кермо трактора або вантажівки — і покажіть клас на сільському треку.

  У гонці на вас чекає широкий вибір автомобілів (трактори, комбайни тощо) і божевільні траси. Спробуйте стати королем дріфту на тракторі! Для управління спецтехнікою використовуйте «Стрілочки». У грі, щоб виграти гонку, дуже важливо не виходити за межі треку, інакше ваша швидкість різко знизиться і суперник легко обійде. Завзята музика в грі дуже підстьобує, задає гонці ритм і піднімає настрій.

  .