Гра Чорні чоловічки - грати онлайн безкоштовно в бійку чоловічків

  Проходження

  Опис Гри

  Часто, люди, які розробляють ігри, витрачають дуже багато часу на створення графічного оформлення рівнів і персонажів, але ця аркада розбиває всі уявлення про те, що, щоб гра подобалась людям вона обов'язково повинна бути красивою. Тут, ти побачиш повна відсутність кольорової графіки! Звичайні, найчастіше намальовані чорним кольором задні поля і персонажі складаються з чорних паличок чекають тебе в цій грі! Але незважаючи на графіку, вона має дуже крутим геймплеєм.

  Адже твій герой зможе уповільнити плин часу і використовуватися ще більше 20 крутих прийомів! Ти можеш злітати в повітря, бити руками і ногами, нахилятися і робити перекиди вперед і назад. А завдяки трьом кнопок: q,w,e — ти зможеш виконувати кульбіти, грати своїми ворогами в м'яч і випробувати на них всі доступні комбінації атак!

  Гра чорні чоловічки це бійка, причому не проста, а та, від якої буквально не хочеться відриватися, поки не пройдеш її повністю. А проходити доведеться дуже довго адже в ній тебе чекає багато суперників, які живуть на різних аренах починаючи від заледенелой бази на північному полюсі і закінчуючи якийсь станцією по переробці відходів.

  Кастомізація чорних чоловічків

  Крім битв, ти зможеш вибрати вигляд свого чорного чоловічка, задавши йому ім'я, колір електроенергії — жовтий, помаранчевий, білий, зелений, синій або блакитний, також рівень використання вмінь та їх руйнівну міць! Ну а далі тебе навчать круто битися і пустять прямо в бій, де ти зможеш показати на ділі всі свої бойові вміння. Трощи інших чоловічків, кидайся ними і ухилятися від небезпечних випадів!

  Натискай пробіл, щоб пропускати діалоги і картинки, між рівнями. Починаючи з найлегших ворогів, які розташовані з правого боку і поступово переходь на більш сильних! З кожним боєм ти будеш ставати більш сильним бійцем, здатним застосовувати ще більш круті прийоми, ніж минулого разу.

  .