Гра Флеш стратегія з тваринами - онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Напевно, мало кому це відомо, але щорічно випускається все менше сотні цікавих, веселих, а найголовніше продуманих і доведених до досконалості флеш ігор. Причому більшість, спочатку створюються виключно для мобільних телефонів (смартфонів), а потім переносяться у флеш або Uniti 3D формат і поширюються найчастіше безкоштовно по всьому інтернету. Таке поширення дуже позитивно впливає на покупку гри в магазинах додатків на великих мобільних платформах, таких як IOS і Android.

  Так зробили і наші розробники випустивши у світло гру з незвичайною назвою «Paladog». На самому початку нам дається два посилання, зроблені у вигляді кнопочок, магазини додатків «App Store» і «Google play» де ви зможете купити цю стратегію для своїх смартфонів і планшетів всього за 66 рублів! Це зовсім невелика ціна враховуючи наскільки якісно і продумано зроблена ця гра. Також ми закликаємо вас подивитися вступний ролик, в якому розповідається про героїв цієї гри! А саме про супер тварин, що рятують свою рідну планету від страшних загарбників!

  Що нам потрібно робити

  Ворогами в цій стратегії будуть зомбі, скелети з'явилися з нізвідки і вирішили захопити світ, в якому весело і безтурботно проживали звичайні тварини. До нещастя більшість тварин дуже злякалося загарбників і просто збіг. Але наші герої вирішили дати відсіч злим загарбникам! Ватажком нашої армії став доблесний герой — пес, що вміє керувати конем і виконувати магічні заклинання! З найбільш цікавих персонажів можна відзначити мишку з мечем, кролика — лучника, дуже спритну мавпочку, броньованого носорога, і величезного вогнедишного дракона! Всі вони вирішили вступити в нашу армію за визволення своєї планети від монстрів. Також у цій флеш стратегії у вас буде можливість покращувати кожного з своїх воїнів, роблячи тварина більш сильним, швидким і захищеним. Крім поліпшення характеристик, ви також зможете купувати амулети для свого героя, який як ми вже знаємо вміє користуватися магією! На самому початку нам буде доступний тільки один персонаж — це мишка, а потім, поступово, будуть відкриватися й інші.

  Гроші на поліпшення їх характеристик і купівлю спорядження ми будемо отримувати за знищення зомбі і скелетів, так що не розслабляйтеся! Кожен амулет і супер здібності, які ви можете поставити на свого персонажа має певну дію, якщо говорити про магію, то вона може бути масовою або одиночної, або ж може лікувати дружніх солдатів. Що стосується кілець, то вони дозволяють поліпшити характеристики атаки, захисту або наприклад збільшити колітів їжі для армії. Вся флеш гра буде складатися з 5 великих локацій, причому кожна буде відповідати за певний шматочок місцевості яку ви повинні будете відвоювати.

  Ведення бою в флеш стратегії

  Що стосується поля бою, то ви будете керувати своїм головним персонажем на ім'я «Poladog». Скоріше за все його назва походить від двох слів — паладин і собака. В низу ми бачимо основні елементи управління — це два лічильника з їжею і манною, і дві таблички дозволяють наймати воїнів і використовувати магію. Грати можна як за допомогою мишки так і за допомогою клавіатури, але управляти клавішами буде набагато зручніше, так як за оренду кожного їх воїнів, а також за використання заклинань і переміщення по полю відповідає певна кнопка. Залишився кількість очок до нового рівня вашого героя можна буде подивитися за допомогою невеликої зеленої графи. Як і в будь-якої іншої стратегії, після отримання нового рівня ви зможете вибрати певні вміння улучающіе характеристики ватажка!

  .