Гра Паркур 3D - грати в 3D паркур 2 онлайн безкоштовно

  Внимание! Если игра не запускается - скачайте Unity 3D Player по ссылке unity3d.com/webplayer/

  Проходження

  Опис Гри

  За останні 10 років паркур придбав величезну популярність не тільки на теренах нашої рідної країни, але і практично по всьому світу. Зараз, майже у всіх розвинених країнах існує понад 100 шкіл фрірану, в яких займаються по кілька тисяч учнів. У реальному житті, вільний біг — це дуже непроста штука, вимагаюча хорошої концентрації та фізичної форми, а також багатьох років навчання. Але от у віртуальному житті, гра паркур 3Д доступна абсолютно кожному.

  Завдяки віртуального простору багато людей змогли спробувати себе в нових сферах діяльності, з якихось причин не доступним в реальному житті, починаючи від водія шкільного автобуса і закінчуючи поліцейським, ловящим злочинців і рятує мирних громадян. Геймери змогли приміряти на себе шкури супергероїв — ставши на якийсь час Халком, Залізним Людиною, Спайдер-меном і Бетменом!

  Але найчастіше ми хочемо грати в те, що нам хочеться займатися в реальному житті, але чомусь це не виходить. Так що ми вважаємо що, ті люди, хто шукають гру паркур 3D, дуже хочуть займатися вільним бігом, але у них, в силу якихось обставин (відсутність необхідної фізичної форми, хорошої витривалості, бажання постійно з року в рік ходити на заняття і тд) це не виходить.

  Звичайно, найкраще втілити свою мрію в життя, в реальності, записавшись на секцію і хоча б спробувавши на собі що таке паркур, однак якщо це неможливо, краще не повторювати трюки без спеціальної підготовки, так як це може бути небезпечно для життя, а почати займатися бігом у віртуальному всесвіті! Причому це не звичайна гра, а зроблена з використанням повноцінної 3Д графіки! Виконана вона не у флеш форматі, а на новому движку, під назвою UNITI 3D. У випадку, якщо у вас не встановлений спеціальний плагін для обробки гри, зробити це, натиснувши на кнопку, розташовану прямо на екрані трохи вище.

  Геймплей 3д паркуру

  Обалденная графіка від компанії miniclip, зроблена в 3Д просто вражає! Також не підкачала і динамічний музичне оформлення, теж виконане на дуже високому рівні. На верху в нас розташувався лічильник часу, що залишився, необхідного для проходження рівня, наприклад для першого, нам дається всього одна хвилина, а також кількість набраних очок і поточного рівня! 3д гра паркур має навіть РПГ системою, з поліпшенням зброї, характеристик свого персонажа, що дозволяє грати в паркур ще більш динамічно!

  Праворуч розташувалася лінія, що показує на якому етапі траси ви знаходитесь. Внизу є кнопки відключення звуку, довідки, виходу з гри і паузи. Якщо говорити про завдання вона вкрай проста — долайте перешкоди, збираючи спеціальні значки і намагайтеся не розбитися! Поступово, траси перешкод будуть все важче і важче — так що у вас з'явиться ще й нове завдання — встигнути пробігти всю трасу за час, найчастіше не перевищує кількох хвилин! Цікаво правда? Цей паркурный 3Д симулятор вийшов набагато цікавіше і різноманітніше першої частини! Та прибуде з вами сила!

  .