Гра Парковка автобуса для хлопчиків

  Проходження

  Опис Гри

  Багато хто в дитинстві з захопленими очима дивляться на водіїв автобусів. Адже це таке дивне заняття – керувати настільки великим апаратом, возити по місту так багато людей! Звичайно, на ділі все виявляється не надто романтично, і управління громадським транспортом нерідко стає для людей важкої і монотонною роботою. Але все ж деякі її аспекти цілком гідні уваги – особливо, якщо захопитися ними у світі комп'ютерних розваг.

  Наприклад, гра Парковка автобуса для хлопчиків сприяє розвитку навичок обережного управління віртуальним транспортом, установки його на невеликому майданчику з ускладненими оточуючими умовами. Розмістити автобус треба у спеціально визначеному місці. Шлях до нього часто лежить через вузькі проїзди, де так легко з чим-небудь зіткнутися. Ці міні-аварії поступово руйнують цілісність автобуса, знижуючи одержувану за проходження раунду бонусну нагороду. А після трьох зіткнень раунд гри треба буде починати спочатку.

  Щоб їздити по локаціях було максимально зручно, в грі паркувати автобус виходить з різними оглядами. Іноді зручно дивитися на автобус трохи ззаду. А іноді краще активувати вид зверху, щоб чітко стежити за своєю технікою і не допустити навіть дрібного поштовху про навколишні об'єкти. Чим далі ви проходите в грі, тим складніше стають завдання. Але, як і при будь-якому тренуванні, ваші вміння будуть рости.

  .