Гра Кунг фу Панда 2 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Герой популярного мультфільму, панда по імені По, поодинці виступив проти натовпу агресивних зомбі. Ті наближаються до села по полю, і За атакує їх майстерними бойовими прийомами, яким він навчився у Майстра Шифу. Йому треба вчасно вбивати дохликов, не допускаючи їх проникнення в мирне поселення, адже це може призвести до багатьох смертей. Гра Кунг фу Панда 2 віддає у ваше повне розпорядження – підводите його до мертвяк, избивайте їх кулаками і ногами, продумано активуйте потужні енергетичні прийоми.

  Слідкуйте за кожним зомбі!

  Дохлики мало звертають увагу на По. Перед ними стоїть тільки одна мета – пробратися в село. Бойова панда легко розбирається з такими ворогами, хоча все ж іноді отримує відповідні удари. Але для нього важливо не тільки захищатися від окремих мерців, але і стежити, щоб поки він бореться з однією групою нечисті, з іншої не прорвалися б непомічені зомбі і не проникли б у село. Для цього, варто спостерігати за всією площею поля битви і навіть іноді повертатися в тили, перевіряючи цілісність останньої лінії оборони – шеренги самовідданих зайцев.

  Як би сильний не був, його ударів виявляється недостатньо для швидкого знищення величезної маси мертвяків. Тих поступово стає все більше, і тому героєві треба періодично використовувати унікальні прийоми. Вони оглушають зомбі, які знаходяться поруч з По, очищають від супротивників одну лінію на полі, наносять деяким дохликам найсильніші пошкодження. На них витрачається особлива енергія, що накопичується під час звичайної битви. Гра Кунг фу Панда 2 забезпечила героя одним особливо потужним прийомом. Його активація спустошує весь запас енергетичної шкали, але зате і повністю очищає ігрове поле від зомбі. Впоравшись з першою хвилею нечисті, За зможе вступити в бій з більш сильними дохликами.

  .