Ігри футбол

Опис категорії

Напевно майже всі сучасні хлопчики обожнюють футбол, його дивляться по телевізору, ходять на матчі, хворіючи на стадіоні за свою команду і грають у дворах, представляючи себе великими зірками нарівні з Рональдо і Бекхамом. Гра в футбол для хлопчиків вже стала звичним позашкільною заняттям. У будь-якому місті є багато секцій, куди можна віддати юного Кержакова! Але не завжди виходить пограти у футбол з друзями і на це може бути багато причин, починаючи від поганої погоди або зимового часу року і закінчуючи батьками, які не хочуть відпускати своїх дітей одних. Але вихід є! Завдяки флеш ігор на нашому сайті, у вас є можливість насолодитися ними без реєстрації.

Поява футболу

Свою історію гра в футбол починає ще з далеких часів датовані кількома тисячами років до нашої ери. Саме тоді стародавній люди пізнали що таке м'яч і почали кидати його один одному, в усякому разі саме так вчені трактують перші наскальні малюнки із зображенням м'ячів. Як м'ячів у той час виступали будь кулясті предмети, обматываемые шкурою тварин. Перша згадка про іграх, вже більше схожих на футбол, з'явилося на початку 1 столітті нашої ери, стародавні Китайці і Японці, обгороджували територію двома колами або камінням, один чоловік вставав на захист давніх воріт, а решта по черзі були в них м'ячем.

М'ячі за тисячі років теж сильно змінилися і найчастіше робилися або з сечових міхурів тварин, або з майстерно зшитою шкіри, або з волосся людей і шерсті тварин. Але такі ігри були одиничними і рідко виходили за межі одного поселення, так що у всіх сіл, куди проникала ця гра, правила сильно відрізнялися один від одного. Але навіть незважаючи на це, футбол дуже швидко поширювався по світу і завойовував нові горизонти. Ще за 1500 років гра з м'ячем поширилася по всьому світу починаючи від неосяжних просторів Японії і закінчуючи холодною Росією.

Перші правила

До 19 століття у гри у футбол не було ніяких чітких правил, з-за чого траплялося багато неприємних ситуацій, які часто закінчуються бійками і масовими бійками. Люди, більшість з яких було нижчим класом населення, ганяли м'яч по торгових площах, ринках і в інших місцях скупчення публіки, що викликало обурення і часто закінчувалося масовими бійками. Під час запеклих боїв за м'яч, народ ламав торгові лавки, перекидав столи з продаються продуктами і втоптував їх у землю. Не рідко у справу втручалася поліція розганяла гравців по домівках.

наприклад відмінностей у правилах можна віднести те, що одні передавали між собою м'яч як руками, так і ногами, а в інших взяти в руки м'яч вважалося серйозним порушенням правил.

Тільки до середини 19 століття, коли розвиток гри дійшло до таких масштабів, що майже у кожної школи був свій футбольний клуб, а розвага стало долею не тільки нижчих верств населення, але й аристократії, був прийнятий перший великий звід правил з яким погодився більша частина існуючих у той час команд. Вже до кінця 19 століття майже по всьому світу було відкрито багато клубів і з'явилися перші вболівальники. Люди зрозуміли що спортивні змагання можуть приносити величезні гроші і почався бум підприємництва та комерціалізації спортивного ринку.

Грати у футбол стало не тільки цікавим хобі, але ще і прибутковою справою. Відомі особистості стали отримувати прибуток обчислюються мільйонами доларів. Але ще більше стали заробляти підприємці, які побудували величезні стадіони і проводили в них матчі, розігруючи золоті кубки. Тисячі людей готові були заплатити будь-які гроші, тільки заради того, що б побачити, як б'ються один з одним професіонали.

Гра футбол стала культом або навіть якоюсь релігією на кілька сотень років. Але поступово інтерес до неї знижується і вже зараз можна спостерігати, що це розвага цікавить все менша кількість людей.

Як розвивалися футбольні ігри

Перші симулятори стали з'являються починаючи з 1987 року і представляли собою 2Д поле на якому бігали нехитро намальовані чоловічки і передавали один одному м'яч. Перша 3д гра з'явилася в 1993 році під назвою FIFA International Soccer і завдяки своїй революційній технології, а також повної підтримки FIFA отримала широке поширення. Починаючи з того часу, FIFA стала випускатися кожен рік і продовжує цю традицію досі, з кожною новою версією гри, улучая її графіком, движок і штучний інтелект.

Скріншот з FIFA 12, компаній EA Canada і Electronic Arts.

Серйозну конкуренцію файф, склав інший футбольний симулятор випущений студією Konami в 1997 році — Pro Evolution Soccer (PES). Зараз від теж отримує щорічні оновлення і майже ні чим не поступається основному конкуренту. Крім комп'ютера, обидва симулятора випускаються і на телевізійних приставках і на портативних консолях, і з недавнього часу на мобільних пристроях.

Флеш ігри про футбол теж популярні, але вони дуже простенькі і в основному не цікаві. Зате зустрічаються аркади де вам потрібно буде управляти одним головами, намагаючись захистити свої ворота і забити гол суперникам. А ще, головами можна карбувати м'яч, намагаючись протримати його в такому стан як можна довше.

Скріншот з FIFA 12, компаній EA Canada і Electronic Arts.

Але найчастіше, вам належить не повноцінна гра за всю футбольну команду або одного гравця, а тільки за певні її частини — наприклад захист від воріт м'ячів або навпаки забивання в них зі штрафних ударів. Або наприклад набивання м'ячів, на перевірку вашої спритності. А якщо ви хочете чогось більш реалістичного, то слід придбати собі FIFA 14 і насолодитися приголомшливою графікою, реалістичною геймплеєм і можливістю грати у футбол онлайн зі своїми друзями.

.